ARMADA Guild Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum e vazuta ARMADA ?

2 participanți

In jos

Cum e vazuta  ARMADA ? Empty Cum e vazuta ARMADA ?

Mesaj  skid Dum Mar 22, 2009 5:14 am

Pai hai sa va spun cum am vazut`o eu la inceput. Pana la level 40 si ceva am stat in guilda unui prieten era guilda doar de 70 , insa eu stateam ca era el acolo si ma ajuta. Apoi am incercat mai multe , Dragonforce , Destroyers , ARMADA , si apoi m`am decis.! Adik mi se pare corect sa analizezi si sa alegi pe ce`a mai buna. De ce am ales armada cu toate ca puteam sa fiu in toate ? Simplu.
1. suntem romani fratilor ,
2. aici am primit cel mai mult ajutor si am incercat sa ajut la fel de mult
3. pentru ca atunci cand cineva imi spune ca e neagra si nu e alba..pana nu vad eu nu ma las.
concluzia : ARMADA e guilda buna dar reputatie facuta de vorbele celorlalti nu prea o ajuta...so..eu incerc sa fac tot posibilul sa`i ajut pe baieti..si pe toti cei care incearca sa ridice ARMADA. am 2 caractere aici..si aici raman..si la bine si la rau..nush de ceilalti..dar daca nu vor treaba lor..sa se duca la DESTROYERS..si la alte prostii sa vada cat de naspa e...been THERE..DONE THAT!
skid
skid

Numarul mesajelor : 2
Location : Location Location :)))
Data de inscriere : 22/03/2009

Sus In jos

Cum e vazuta  ARMADA ? Empty Re: Cum e vazuta ARMADA ?

Mesaj  shagrat Dum Mar 22, 2009 5:21 am

eu am fost numai in <RO> si <ARMADA> AMBELE GUILDURI RO dar pot sa spun ca in armada miam facut niste lagaturi cu cativa palyeri.Cu toate ca vad certuri in feicare zi tot nu as putea sa las guildu si sa plec .Parerea mea e ca avem un gm exemplar care se ocupa de guild si inca cativa lideri care merita laude .
shagrat
shagrat
ClassMaster
ClassMaster

Numarul mesajelor : 46
Location : Nagrand Arena
Data de inscriere : 22/01/2009

http://www.ganja.com/v5/

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum