ARMADA Guild Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PVE guild!!!

5 participanți

In jos

PVE guild!!! Empty PVE guild!!!

Mesaj  otto Vin Feb 27, 2009 2:30 am

PVE guild!!!
cel putin asa sper, pvp guild nu ii vad rostul!!
poate sunt eu mai ramas in urma dar chiar nu inteleg conceptul de "pvp guild". adica facem arene "guild only"?? sau kkturi de premade bg?? pt asta nu e neaparat nevoie de guilda.
as vrea sa vad bossi omorati, playeri cu ".......ARMADA" si furculitele lu ilidan la cap..
dar nu se poate aici, bg-uri si atat Sad
se mai trezeste din cand in cand cate unu hai KARA!!!! la cati de 70 sunt online cateodata ar trebui sa fie cate 2-3 raiduri din guilda in acelasi timp!
dar nu se poate la noi!! Sad( de ce?? pt ca asteptam dupa un tank, un healer..... nu zice nimeni sa nu faca lumea bg-uri, honor, kkturi, dar nu am prea vazut wariori de exemplu sa incerce sa adune un scut, gear de tank, paladinii la fel.... healerii la fel, ma f_t in resiliencele de pe gearu lor, caster dps-sti la fel(am prins un raid cu magu prin nax, raid de 60 si totusi jumate sau mai mult din mana am consumato cu spelluri care imi dadeau mobi rezist, imi venea sa plang dupa hainele verzi de cand faceam lvl dar aveau spell hit rating., Rogue tot asa, fara hit rating e pis (rog joc si am vreo 4-5 iteme serioase de pve, se cunoaste diferenta, cand le pun pe mine nu mai e "hit-miss-miss-miss-miss-hit-mis-miss-miss-miss-miss-hit... ci invers)

cam atat, si asa mi-am batut recordul personal de scris intr-un post, ma doare si capul de cata bere am bagat Very Happy daca pricepe careva ce am vrut sa spun e bine, daca nu, plm, inseamna ca e greu de cap si sa se lase de wow Very Happy

ps: chorda, ma apucat scrisu de cand am vazut pozele cu attumen si moroes. sper sa faci cat de curand poze dinalea si cu vash, kael si ilidan Very Happy guild only!!
otto
otto

Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

PVE guild!!! Empty Re: PVE guild!!!

Mesaj  otto Vin Feb 27, 2009 2:37 am

si cand se planifica un raid ceva, cei care au de gand sa vina, nu e greu sa arunce o geana pe aici: http://www.bosskillers.com/cgi-bin/bbguild/index.cgi?action=welcome&sid=GmUiV9pXqO sa isi faca macar o idee despre ce e vorba.
otto
otto

Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

PVE guild!!! Empty Re: PVE guild!!!

Mesaj  kolos Vin Feb 27, 2009 2:59 pm

de saptamana viitoare ar trebui sa facem un maraton dupa pve iteme si sa ne apucam serios de raiduri
e nevoie doar de colaborare si un pic de pasare ...
kolos
kolos
Guild Master
Guild Master

Numarul mesajelor : 137
Varsta : 33
Location : Cluj-Napoca*gruia*
Data de inscriere : 21/01/2009

https://armada.forumgratuit.ro

Sus In jos

PVE guild!!! Empty Re: PVE guild!!!

Mesaj  Lyla Sam Feb 28, 2009 7:37 pm

eu verific de ficare data forumul inainte sa intru in wow sa vad daca se anunta vreo instanta .....si nimik....
1.Daca chiar vrei sa facem insante cineva sa se ocupe de anuntare in timp util si nu o instanta la 2 sapt ci una in fiecare zi, chiar si aceeasi.
2.Trebuie un Raid Leader bun care nu doar sa conduca raid-ul in joc ci si sa coordoneze alegerea instantelor(adica sa completeze calendarul de pe forum cu instante si orele la care se vor tine acestea).
3.De exemplu saptamana asta Raid Leader completeaza pe forum calendarul pt saptamana urmatoare(adica ce instanta o sa facem luni,marti,....) si povestea se repeta.

Eu asa consider ca ar trebui sa facem pentru a creea PVE Guild.
Astept parerile voastre si mai important astept actiune pe calendarul forumului.
Lyla
Lyla

Numarul mesajelor : 8
Varsta : 36
Location : Rm. Valcea
Data de inscriere : 14/02/2009

Sus In jos

PVE guild!!! Empty Re: PVE guild!!!

Mesaj  kolos Dum Mar 01, 2009 12:53 am

Da normal ... sa vedem inca nu au toti cont pe forum Sad
kolos
kolos
Guild Master
Guild Master

Numarul mesajelor : 137
Varsta : 33
Location : Cluj-Napoca*gruia*
Data de inscriere : 21/01/2009

https://armada.forumgratuit.ro

Sus In jos

PVE guild!!! Empty Re: PVE guild!!!

Mesaj  Xsham Vin Mar 13, 2009 6:38 pm

da hai sa incepem goana dupa t4/t5!!!

Xsham

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 09/02/2009

Sus In jos

PVE guild!!! Empty dfsd

Mesaj  burebista Vin Mar 13, 2009 10:01 pm

schimbati fontu pls Smile)
burebista
burebista
Membru de Onoare
Membru de Onoare

Numarul mesajelor : 9
Varsta : 32
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

PVE guild!!! Empty Re: PVE guild!!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum