ARMADA Guild Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rogue lvl 70

3 participanți

In jos

Rogue lvl 70 Empty Rogue lvl 70

Mesaj  Tarquinius Mier Feb 25, 2009 4:37 pm

Cei care au rogue si au jucat cu dagere...Spuneti-mi si mie cat ati dat dmg maxim si cu ce ....Ca nu stiu daca sa joc cu fist sau sa iau dagger merciles....Ca am vazut pe youtube cum da dmg 4k,5k cu dagere...Sa stiu daca e posibil pe serveru asta
Tarquinius
Tarquinius

Numarul mesajelor : 38
Varsta : 31
Location : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 08/02/2009

Sus In jos

Rogue lvl 70 Empty Re: Rogue lvl 70

Mesaj  otto Vin Feb 27, 2009 2:50 am

nu mai stiu ce dmg dadeam dar am renuntat la daggere cand am vazut ca nu fac fata Sad( pana atunci jucasem numai daggere, e cel mai frumos rogue(parerea mea) dar am renuntat la daggere, am trecut la fist, sword, mace.. dupa cum am vazut pe nus ce site cica: "resilience fuck dagger rogues" si cam asa e Mad
ce ai vazut tu pe net cred ca e wotlk, din cate am vazut si eu joaca numai mutilate rogii
am incercat aici pe sv si e jalnic cum merge mutilatele
otto
otto

Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

Rogue lvl 70 Empty Re: Rogue lvl 70

Mesaj  Litokranius Vin Mar 06, 2009 1:34 pm

Nu numai wotlk, si pe 2.3.0 am dat ambush 4,8k , full t6 pe clothier,pe dekon,dar nu pe gear de arena cu resilience. Dar cum am vazut aici warlock cu 495 resilience,cam greu sa ii prinzi un ambush crit ,si ala lesinat de 2-3k . Eu am intrebat de la inceput cum sta treaba si toti rogue foloseau sworduri,is destul de multumit de sword,dagger nu am incercat aici .
Litokranius
Litokranius
Father of ARMADA
Father of ARMADA

Numarul mesajelor : 42
Varsta : 48
Location : Motru
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Rogue lvl 70 Empty Re: Rogue lvl 70

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum