ARMADA Guild Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

si mie imi pare rau ... asta e

3 participanți

In jos

si mie imi pare rau ... asta e Empty Re: si mie imi pare rau ... asta e

Mesaj  otto Dum Mar 01, 2009 10:50 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
otto
otto

Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

si mie imi pare rau ... asta e Empty Pacat de spx

Mesaj  Alexkill Lun Mar 02, 2009 7:34 pm

Nustiu cum sa ma exprima fata de guild da ma nelamureste o intrebare de ce a luat spx kik din guild,pt ca a scris niste emoturi asta nu e motiv sa dai kik daca injura asta e alt ceva dar "Drracon" a facut marea gresala si ladat si alt lucru ce ma nemultumeste este ca mia dat kik dintrun raid nu spun numele pt ca va prinde ura pe mn asa ca mia dat kik din raid pt ca am dat un logut pt un minut ,si am si anuntat ca dau logut si cand mam intors dupa un jumat de minut am fost dat afara din raid asta numi convine si nui corect dupa ce ca am anuntat Sad Sad

Alexkill
Vizitator


Sus In jos

si mie imi pare rau ... asta e Empty Re: si mie imi pare rau ... asta e

Mesaj  kolos Lun Mar 02, 2009 9:50 pm

Daca mai jigniti pe cineva voi sterge topicul

...
daca citesti regurile in instante taci si faci nu faci pe coptilu ca spamezi chatu si te si obosesc cacaturile alea

Bft
kolos
kolos
Guild Master
Guild Master

Numarul mesajelor : 137
Varsta : 33
Location : Cluj-Napoca*gruia*
Data de inscriere : 21/01/2009

https://armada.forumgratuit.ro

Sus In jos

si mie imi pare rau ... asta e Empty Re: si mie imi pare rau ... asta e

Mesaj  Litokranius Mar Mar 03, 2009 8:08 am

Hai sa te lamuresc eu.
Ai inceput SSC prost,foarte prost,Spx.Te-am rugat sa vii pe main char,nu pe padurar, ai bagat si druidu si pala in raid apoi ai zis ca nu vrei sa stai cu pala in raid. Apoi ,dupa ce am stat aproape 30 minute cu summonatul, s-a decis sa se completeze raidul si sa fie inlocuiti cei offline, inclusiv alexkiller. Apoi,regula esentiala pe toate serverele si in toate raidurile pe unde am fost, in instante nu se spameaza chatul si nu se discuta aiurea,decat ce anume se face in instanta respectiva. Imagineaza-ti 25 de insi din raid care pun 3-4 emote fiecare. In alta ordine de idei, aproape de leotheras,deci la 2 ore dupa ce intrasem in instanta,ti-ai amintit tu deimus a.k.a spx ca dracon i-a dat kick din raid lu alexkiller si ai inceput o discutie inutila , discutie ce s-a terminat in jigniri si injuraturi. Daca nu iti dadea dracon kick,iti dadeam eu,intrasem pe ciomu,dar deja deimus fusese dat afara din guild . V-am mai zis de o mie de ori sa terminati cu jignirile. Sa iti mai amintesc ca dupa ce ai primit kick ai intrat pe world cu urmatorul text `` /spit armada,in special dracon`` ? Daca ai ce ai cu dracon,ce ai cu armada? Eu stiu ca in instante toti avem nervi,toti reactionam altfel decat in mod normal, de aceea am fost de acord ca unii playeri care au luat kick sa fie reprimiti,vezi cazul cosmin , dar prin a continua sa jignesti un player pe acest forum nu te ajuta prea tare .....
Litokranius
Litokranius
Father of ARMADA
Father of ARMADA

Numarul mesajelor : 42
Varsta : 48
Location : Motru
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

si mie imi pare rau ... asta e Empty Re: si mie imi pare rau ... asta e

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum