ARMADA Guild Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

BYE....Armada

+3
Litokranius
kolos
Seawolf
7 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

BYE....Armada - Pagina 2 Empty Re: BYE....Armada

Mesaj  buhaa Lun Mai 11, 2009 10:41 pm

BUHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA labagiu labagiu labagiu labagiu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Sad Sad Sad Sad Sad Surprised Surprised Surprised Surprised Shocked Shocked Shocked Shocked Cool Cool Cool Cool Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz Razz Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed Embarassed Wink Wink Wink Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Question Question Question Idea Idea Idea Arrow Arrow Arrow I love you I love you I love you Suspect Suspect Suspect Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven What a Face What a Face What a Face Neutral Neutral Neutral No No No @ @ @ cyclops cyclops cyclops clown clown clown pirat pirat pirat bounce bounce bounce bounce cecaractere cecaractere cecaractere cecaractere cecaractere cecaractere cecaractere ce oameni ce oameni ce oameni ce oameni blabla blabla blabla blabla blabla cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat character32 character32 character32 character32 character character character character character avion avion avion avion caruta:) caruta:) caruta:) caruta:) inchis inchis inchis inchis inchis damn damn damn damn so pe ei so pe ei so pe ei so pe ei so pe ei so pe ei so pe ei so pe ei so pe ei so pe ei so pe ei
buhaa
buhaa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 26
Varsta : 42
Data de inscriere : 21/02/2009

Sus In jos

BYE....Armada - Pagina 2 Empty Re: BYE....Armada

Mesaj  buhaa Lun Mai 11, 2009 10:41 pm

HA HA Smile Smile)
buhaa
buhaa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 26
Varsta : 42
Data de inscriere : 21/02/2009

Sus In jos

BYE....Armada - Pagina 2 Empty Re: BYE....Armada

Mesaj  otto Vin Mai 15, 2009 6:57 am

care mai e viata pe alpha?? Very Happy
otto
otto

Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

BYE....Armada - Pagina 2 Empty Re: BYE....Armada

Mesaj  kolos Vin Mai 15, 2009 8:28 am

guildu s-a micsorat suntem max 20 on

PvP 4 Eva* labagiu Very Happy

Horda pierde in bg-uri cam tot timpu, cu deletarea asta s-a produs un dezechilibru urat...
10% din cei care au fost stersi au inceput din nou
deci un timp va fi nasol
faci rateing foarte usor acuma ...Frum are 1700 imediat plm plm plm
plm

nick : Brutallus alien

Tot shammy resto is Razz

nush ce sa mai zic ... mi dor de voi Cool
kolos
kolos
Guild Master
Guild Master

Numarul mesajelor : 137
Varsta : 33
Location : Cluj-Napoca*gruia*
Data de inscriere : 21/01/2009

https://armada.forumgratuit.ro

Sus In jos

BYE....Armada - Pagina 2 Empty Re: BYE....Armada

Mesaj  Tarquinius Lun Mai 18, 2009 9:33 pm

Sincer sa fiu si mie imi e dor de vremurile de pe alpha...dar mai misto e xwow..Mai bine veniti si voi pe serveru asta.A dat Domnu' sa fac si eu 70(played 2 days 21 h).Zilele astea sunt plictisit..nu mai stiu ce sa mai zic:P
Tarquinius
Tarquinius

Numarul mesajelor : 38
Varsta : 31
Location : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 08/02/2009

Sus In jos

BYE....Armada - Pagina 2 Empty Re: BYE....Armada

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum